Небайдужість

У наших людей давно склалася традиція надавати безкорисливу допомогу оточуючим.

Такі вчинки є і в наш час, а людей, які безкорисливо допомагають іншим називають «волонтерами». Передусім це щирі душею, активні, добрі люди.

Сучасні добровольці – в основному люди молодіжного віку.

Так як бібліотекою користується більшість молодих читачів, тому добровільні помічники виявилися серед них.

Завдяки перемозі у програмі «Бібліоміст» діяльність волонтерів розширилась: допомога у проведенні масових заходів, навчання учнів та студентів роботі на комп’ютері та в Інтернеті.

Протягом декількох років волонтер бібліотеки Шеремета Вадим завдяки можливостям Інтернету цікавиться подіями Великої Вітчизняної війни: знайшов місце захоронення свого діда І.В.Гаврилюка  через Центральний архів Великої Вітчизняної війни, також спілкується у групах «Победа 1945 г.», «Я помню, я горжусь», де висвітлюється інформація про рідних, близьких, які приймали участь у Великій Вітчизняній війні. Таке спілкування дає змогу відчути гордість за героїчні вчинки своїх дідів і відшукати місце захоронення тих воїнів, які пропали безвісти під час війни або поховані у братських могилах.

Напередодні Дня визволення міста Хмельницького від фашистських загарбників в електронному банку документів «Подвиг народа в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» Шеремета Вадим знайшов нагородний лист з описом подвигу Стецюка Івана Петровича, ветерана Великої Вітчизняної війни та читача бібліотеки, за який він отримав орден «Красной звезды».

 

Така робота волонтера цінна тим, що зберігає почуття глибокої вдячності за мужність та героїзм воїнів-визволителів, тому що в кожній українській сім’ї є або були дідусі та бабусі, які пронесли тягар того страшного часу через усе своє життя.

 

4 thoughts on “Небайдужість

  1. Рада за Ваш колектив, що у Вас є такі читачі!!!

  2. Цю публікацію розміщено на сайті «Творчість і бібліотека»

  3. Приємно, що є ще такі люди, які роблять таку велику справу, а допомагає їм у цьому — бібліотека.

Comments are closed.