Блог > Коментарі до замітки

Толерантність - відкриті двері спілкування

16 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Його запровадили у 1995 за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості, адже толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.

З цією метою 14 листопада у бібліотеці-філії №7 Хмельницької міської ЦБС відбулася лекція з елементами тренінгу «Толерантність – відкриті двері спілкування» для учнів 10-А класу ЗОШ №18, яку провела психолог міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Корольова Н.М.

Під час лекції за допомогою тренінгових завдань підлітки зробили висновок – щоб досягти успіху у власному житті, не витрачати сили на конфлікти, кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру. Для цього необхідно: бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й гірші, а просто різні, навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається, цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими, зберігати «власне обличчя», знайти себе і за будь-яких обставин залишатися собою.

А працівники бібліотеки підготували вебліографічний список «Толерантність – відкриті двері спілкування», з яким ознайомили молодь. Скориставшись рекомендованим списком сайтів, учні зможуть відшукати інформацію в Інтернеті та отримати відповіді на питання по темі заходу.

четвер, 15.11.2012, kmcbs.f7
Останні замітки